خدمات بوقلمون سفید

- فروش جوجه بوقلمون یک روزه، یک ماهه و پانزده روزه از انواع نژادهای بی یوتی، هیبرید و نیکولاس

- مشاوره در خصوص جیره نویسی و تغذیه  در سنین مختلف و نژادهای  مختلف جوجه بوقلمون

نکاتی درباره جوجه بوقلمون

جوجه بوقلمون ها در مقایسه با سایر پرندگان موجوداتی بسیار کودن هستند به طوری که حتی خوردن و آشامیدن را که سایر جانداران به طورغریزی بلد هستند، باید بادقت و حوصله زیاد به آنها اموخت . از این رو  روزهای اول بسیار مهم هستند وگرنه شاهد تلفات زیادی در همان روزهای نخست خواهید بود.

 در کنار ظرف غذای جوجه بوقلمون در روزهای اول بهتر است از وسایل بی ضرر و براق استفاده کرد تا توجه جوجه بوقلمون به آن جلب شود، همچنین برای تشویق کردن جوجه بوقلمون به خوردن می توان از مقدار کمی ارد یا ریزه های سنگ خارا بر روی دان آنها استفاده کرد.

 باید دقت کنید محل نگهداری جوجه بوقلمون، دارای گوشه و کنار و زائیه دار نباشد چرا که جوجه بوقلمون ها همه به سمت گوشه سالن هجوم میبرند و در آن صورت احتمال اسیب دیدن و خفگی آنها بر اثر تجمع وجود دارد.

سئو سایت

پیک طلایی
سئو سایت

تماس با ما

 

تلفن های تماس :

ابراهیم فراهانی   09184257127 -  09188647127

ایمیل:

saz850@yahoo.com

 آدرس:

استان مرکزی - اراک - خیابان بهزیستی

 

درباره بوقلمون سفید

شرکت بوقلمون سفید در سال 1382تاسیس گردید و با همکاری نیروهای متخصص در زمینه واردات و توزیع انواع ماکیان (بوقلمون، اردک، بلدرچین، کبک و جوجه های محلی و جهادی) و انواع نژاد های بو قلمون فعال می باشد.
این شرکت در حال حاضر تولیدات خود را به واحد های صنعتی مجوزدار عر ضه  می دارد.
واحد پرورش صنعتی این شرکت در دو واحد 10/000 قطعه ایی فعال می باشد.

 خدمات شرکت بوقلمون سفید

فروش انواع نژادهای بوقلمون بیوتی . نیکولاس و هیبرید درجه یک با ضمانت وزن گیری و مشاوره رایگان از قبل از جوجه ریزی تا پایان دوره . و همچنین مشاوره رایگان در خصوص تغذیه و جیره نویسی پرورش بوقلمون با ضمانت وزن مناسب تا 3 ماهگی و 4 ماهگی و ارسال به کشتارگاه به قیمت مناسب و به صورت نقدی و تهیه خوراک بوقلمون با رعایت درصد پروتیین و مکملهای ویژه بوقلمون و ضمانت وزن گیری و همچنین مشاوره رایگان تلفنی و بازدید از محل اجرای طرح و پرورش بوقلمون از تهیه جوجه تا بارگیری و ارسال به کشتارگاه و مشاوره در خصوص جیره نویسی و دان مخصوص هریک از نژادها.